66,34 zł
Dostawa w ciągu 5 dni Doručíme 24.7.

Opis produktu

Medela Calma Smoczek z nakrętką do butelki

Calma jest wyjątkowym, bezpiecznym dla karmienia piersią, niezaburzającym odruchu ssania narzędziem do podawania pokarmu dziecku. Zgodnie z tradycją i filozofią firmy Medela, produkt ten powstał w oparciu o wyniki wieloletnich badań naukowych.

  • Calma firmy Medela przeznaczona jest dla matek karmiących piersią, która chce pozostawić dziecko pod czyjąś opieką. Innowacyjny system nakładek zapobiega samoczynnemu wypływowi pokarmu, dzięki czemu dziecko "zdobywa" mleko tak, jak nauczyło się tego podczas karmienia piersią. Zaleca się stosowanie Calmy do podawania pokarmu dzieciom, które już opanowały technikę ssania piersi.

Matki nie muszą się martwić, iż okazjonalne karmienie Calmą spowoduje, że dziecko zniechęci się do piersi, tak jak dzieje się to często w przypadku podawania pokarmu przez tradycyjny smoczek.

Karmienie naturalne to najbardziej optymalny dla matki i dziecka sposób podawania pokarmu.

Zdarza się niestety, że mama musi pozostawić swoje maleństwo pod czyjąś opieką. Calma to idealne rozwiązanie w takiej sytuacji, bezpieczny dla karmienia piersią sposób podania pokarmu. Po powrocie mama bez przeszkód może dalej karmić swoje maleństwo piersią.

  • Dziecko otrzymuje pokarm tylko wtedy kiedy ssać będzie dokładnie tak, jak robi to na piersi.
  • Calma umożliwia dziecku spokojne i regularne oddychanie.
  • Przejście z piersi na Calmę, a potem z powrotem na pierś nie jest dla dziecka problemem.
  • Jeden rozmiar dozownika wystarcza na cały okres karmienia piersią.
  • Idealne rozwiązanie dla Twojego dziecka - zalecamy wprowadzenie go, gdy dziecko nauczy się już dobrze ssać piersi.
Kodmr-x2-000083
Marka
MEDELA