14 dni na zwrot towaru

Zaletą robienia zakupów w sklepach internetowych jest możliwość skorzystania z ustawowego 14-dniowego terminu na zwrot towaru, liczonego od dnia odbioru produktu. Kliknij tu i dowiedz się, jak postępować w przypadku zwrotu.

Dostawa gratis

Jeżeli złożysz u nas zamówienie, którego wartość przekroczy 199 zł, towar wyślemy do Ciebie za darmo.

Natychmiastowa wysyłka

Zamówiony towar, który mamy w magazynie, zwykle wysyłamy jeszcze w dniu złożenia zamówienia, najpóźniej jednak kolejnego dnia roboczego (nie dotyczy zamówień złożonych po godzinie 10:00 oraz zamówień złożonych w weekend lub święto). Towar dostarczany jest następnego dnia po wysyłce. Więcej informacji tu.

Szeroki wybór produktów wysokiej jakości

U nas znajdziesz wszystko, czego możesz potrzebować dla swojego maluszka. Dla przejrzystości podzieliliśmy asortyment na kilka kategorii według zastosowania, możesz jednak wybierać towar również według konkretnych producentów. Dostępne są także różne opcje filtrowania. W magazynie mamy ponad 100 000 pozycji.

Doradztwo

Nie wiesz, jaki produkt wybrać? Nie szkodzi, chętnie Ci we wszystkim doradzimy! Skontaktuj się z nami przez live chat, telefonicznie na +48 223 070 868 lub e-mailem na info@mimulo.pl. A gdybyśmy czegoś nie wiedzieli – co może się zdarzyć – szybko to dla Ciebie sprawdzimy!

Tradycja i doświadczenie

Na rynku artykułów dla niemowląt i dzieci działamy już od 2005 roku. Nasz zespół tworzą doświadczone i kompetentne osoby, które ciągle się dokształcają. Dlatego nasze produkty dobierane są z dużą starannością w taki sposób, aby spełniały wszelkie wymagania dotyczące jakości materiału, wykonania oraz bezpieczeństwa.

Oferty promocyjne

Warto obserwować nasz sklep. Regularnie przygotowujemy dla Ciebie akcje promocyjne, oferując produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.