Dostawa i płatność

Wybierz taki sposób dostawy i metodę płatności, jakie najbardziej Ci odpowiadają. Aktualne opcje sprawdzisz tu.

Zwrot i wymiana towaru

Towar możesz wymienić lub zwrócić w ustawowym terminie 14 dni od dnia otrzymania produktu. Kliknij tu i dowiedz się, jak postępować.

Reklamacja

Wiemy z własnego doświadczenia, że wiele może się wydarzyć, na przykład w produkcie może ujawnić się wada (możliwa do naprawienia lub nie), a Ty będziesz zmuszony(-a) zareklamować produkt. W takim przypadku postępuj według tych wskazówek.

Bony podarunkowe

Nie wiesz, co kupić swoim bliskim? Podaruj im bon prezentowy, dzięki któremu wybiorą to, co najbardziej będzie im się podobać! Informacje dotyczące bonów podarunkowych znajdziesz tu.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Masz pytanie? Zebraliśmy dla Ciebie te najczęściej zadawane, aby zaoszczędzić Ci czasu na szukanie odpowiedzi. Sprawdź, czy znajdziesz tu odpowiedź na swoje pytanie. Jeśli nie, zawsze możesz się z nami skontaktować przez chat, e-mail lub telefon.

Zalety zakupów

Zastanawiasz się, dlaczego zrobić zakupy właśnie u nas? O głównych zaletach zakupów w naszym sklepie przeczytasz tu.

Usługi

Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony(-a) z naszych usług, a nasze produkty sprawią Ci radość. Stale udoskonalamy nasze usługi i obsługę klienta, aby zapewnić każdemu klientowi indywidualne podejście, na które zasługuje. 

Regulamin sklepu

Aktualną wersję regulaminu sklepu znajdziesz tu.

Polityka prywatności

Twoje dane osobowe zawsze przetwarzamy zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami. Twoje dane są u nas bezpieczne. Zapoznaj się z polityką prywatności.

Kontakt

Chcesz się z nami skontaktować pisemnie lub telefonicznie? Tutaj znajdziesz wszystkie dane kontaktowe.

Oceny klientów

Twoje zadowolenie jest dla nas w Mimulo.pl niezwykle ważne i jesteśmy wdzięczni za każdy komentarz.