220,21 zł
Według rozmiaru wybierz rozmiar

Opis produktu

USZKODZONE OPAKOWANIE, TOWAR WYSTAWIONY NA TARGACH. Zabawa z torami marki Carrera to połączenie wielkich emocji, prędkości i dobrej zabawy, która pochłonie dużych i małych. Każdy chłopiec i niejedna dziewczynka pokocha wyścigi. Dzięki torom poczują się jak prawdziwi rajdowi kierowcy. Carrera 1.FIRST to zestawy startowe do Świata Wyścigów Carrera. Nadzwyczaj pewny Siebie, uwielbiany strażak MARSHALL i jego wspaniały kolega z drużyny policjant CHASE którzy podbili serca młodych i starszych fanów kina na całym świecie. Tor wyścigowy z samochodem MARSHALL i samochodem CHASE jest już dostępny do zabawy w dziecięcym pokoju. Carrera przy stworzeniu tego produktu szczególną uwagę położyła na odtworzenie wszystkich detali i oryginalnych postaci z filmu. Strażak MARSHALL i policjant CHASE mogą się ścigać zderzak w zderzak podczas wyścigów w super szybkim tempie.
Tor wyścigowy ma długość 3,5 metra i jest bardzo łatwy do złożenia i demontażu, co zawdzięcza unikalnemu systemowi zatrzasków łączących. Carrera FIRST zawiera 2 samochody wyścigowe, tor i dwa kontrolery prędkości. Kontrolery są idealnie dopasowane do małych dziecięcych rączek. Z zestawem Carrera FIRST – nawet najmłodsi zawodnicy mogą zostać kierowcami wyścigowymi!
Każdy tor Carrera 1.FIRST można dowolnie rozbudować dodatkowymi elementami, jak również zamieniać samochody na inne w danej skali.Uwaga! Torów nie należy ustawiać na miękkim podłożu (tj. dywan, wykładzina).

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:
- Tor o długości 3,5m (wymiary rozłożonego toru: 115 x 115 cm)
- Skala 1:50
- Samochód strażacki Marshall
- Samochód policyjny Chase
- Dwa piloty sterujące
- 1 Prosta szyna przyłączeniowa START/ FINISH z zasilaniem
- 3 Prosta
- 8 Zakrętów 90°
- 2 Znaki SPINNERS / BĄCZKI wprawiane w ruch przez autka z odciskiem psiej łapki
- 2 Uchwyty do znaków
- 6 Białych uchwytów do zamontowania Banerów z emblematami
- 2 Elementy podwyższenia toru
- Akcesoria ozdabiające tor (Uwaga:1 element znajduje się na opakowaniu toru, 2 element kartonik, w którym umieszczone są samochody wyścigowe) do wycięcia i zamontowania na torze
- Zasilanie toru: (tor zasilany 4 bateriami LR 14 – typ C – baterie nie dołączone do zestawu)
- Instrukcja
- Dla dzieci od 3. roku życia (wiek dziecka: 3, 4, 5, 6, 7)
- Licencja PAW PATROL/ SPIN MASTER na opakowaniu

DANE TECHNICZNE:
Wymiary toru po rozłożeniu 115 x 115 cm
Skala 1:50
Długość toru 3,5 m

WYMIARY OPAKOWANIA: 8 x 30 x 50 cm
Waga z opakowaniem 1,8 kg

Kod43189
Marka
New Baby
Kolor
Biały
Kolekce
Bazar

Pozostałe produkty z kolekcji Bazar