202,21 zł (224,68 zł)
Dostępne Dostawa pojutrze

Opis produktu

Taczka to idealna zabawka dla młodych ogrodników w wieku od 2,5 roku. Dzięki solidnej metalowej ramie jest wyjątkowo stabilna i trwała. Taczka ma dużą plastikową misę, która oferuje wystarczająco dużo miejsca na piasek, ziemię lub inne materiały.

Dzięki antypoślizgowym uchwytom taczka pewnie leży w małych rączkach i jest łatwa w manewrowaniu. Dzieci mogą doskonalić swoje umiejętności motoryczne, a jednocześnie rozwijać wyobraźnię podczas zabawy w ogrodzie lub na placu zabaw.
Taczka może przewozić ładunki o wadze do 15 kg, dlatego doskonale nadaje się do transportu małych ładunków. Niezależnie od tego czy chodzi o sadzenie kwiatów, pielenie czy zbieranie gałęzi - dzięki tej taczce maluchy mogą pomóc rodzicom.

Wysokiej jakości wykonanie i atrakcyjny design sprawiają, że taczka Rolly Toys przyciąga wzrok. Jest nie tylko funkcjonalna, ale także stanowi wizualną atrakcję w pokoju dziecięcym lub ogrodzie.

Dzięki zabawce dzieci mogą odkrywać świat ogrodnictwa, jednocześnie wspierając swój rozwój fizyczny. To świetny prezent dla małych poszukiwaczy przygód, którzy lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu i odkrywać swoje otoczenie.
Rolly Toys® ma... „to, czego potrzeba do zabawy”

ROLLY TOYS to marka będąca liderem na rynku zabawek z tematyki rolniczej: traktory i akcesoria rolnicze, ich zabawki są dokładnym odwzorowaniem oryginalnych pojazdów. Marka posiada licencjonowane produkty takich pojazdów jak: Mercedes, John Deere, New Holland i wiele innych.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:
- Taczka plastikowa
- Jednokołowa
- Stalowa rama
- Gumowe uchwyty w kolorze czerwonym
- Przedział wiekowy 30M+
- Maksymalne obciążenie do 15 kg
- Spełnia europejskie normy bezpieczeństwa
- Waga: 1,7 kg

WYMIARY PRODUKTU: 77 x 37 x 47 cm
WYMIARY OPAKOWANIA: 49,5 x 38 x 13 cm
WAGA Z OPAKOWANIEM: 2,0 kg

Kod56323
Marka
MILLY MALLY
Kolor
Czerwony
Przeznaczony dla
Dla wszystkich
Materiał
Metal/plastik
Zalecany wiek
od 30 mieciąca