476,49 zł (680,70 zł)
Dostawa w ciągu 5 dni Doručíme 27.6.

Opis produktu

Fortis to fotelik samochodowy dla dzieci o wzroście od 40 cm do 150 cm, który zapewnia komfort od pierwszych chwil życia dziecka. Fotelik samochodowy Fortis spełnia normy homologacyjne i-Size, gwarantując jazdę z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Fotelik jest wyposażony w nogę stabilizującą i może być montowany w samochodzie za pomocą uchwytów ISOFIX. Fotelik jest wyposażony w zintegrowany przycisk, który odpowiada za regulację pochylenia, a także obrót fotelika o 360 stopni, dzięki czemu można szybko i wygodnie zabezpieczyć dziecko na czas podróży. Fotelik samochodowy Fortis jest dostosowany do potrzeb niemowląt od pierwszych miesięcy życia i towarzyszy im do momentu, gdy nie potrzebują już fotelika samochodowego. Wygodę i łatwość podróżowania zapewnia ergonomicznie zaprojektowana wkładka. Tapicerka siedziska wykonana jest z miękkiej w dotyku tkaniny poliestrowej. Wielostopniowa regulacja zagłówka do 26 cm zapewnia maksymalny komfort podczas podróży, a zestaw wkładek redukcyjnych pomaga prawidłowo usadowić dziecko. Fotelik samochodowy Fortis posiada również czterostopniową regulację pochylenia oparcia zarówno w pozycji przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy, co pozwala na dostosowanie fotelika do indywidualnych preferencji i potrzeb dziecka w podróży. Dodatkową zaletą są boczne otwory wentylacyjne, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza w pobliżu skóry dziecka.

Cechy:
- Przeznaczony dla dzieci o wzroście 40-150 cm
- Spełnia rygorystyczną normę ECE R129 I-Size
- Siedzisko obraca się o 360
- Możliwość montażu tyłem do kierunku jazdy (do 105 cm - ISOFIX i noga stabilizująca) lub przodem do kierunku jazdy (od 76 do 105 cm - ISOFIX + noga stabilizująca, od 100 do 150 cm - ISOFIX + pas bezpieczeństwa)
- 4-stopniowa regulacja oparcia
- Precyzyjna regulacja zagłówka do 26 cm
- Wyjmowana wkładka dla małych dzieci
- Pięciopunktowy pas bezpieczeństwa z wygodną regulacją długości
- Trwała konstrukcja wykonana z wysokiej jakości materiałów
- Nowoczesny design łączący estetykę z funkcjonalnością
- Wygodna w dotyku tapicerka z tkaniny poliestrowej

Specyfikacja:
ISOFIX: Tak
Obrotowy: Tak
Noga stabilizująca: Tak
I-Size: Tak
Waga: 13,5 kg
Norma: ECE R129/02
Wymiary:
Szerokość: 42 cm
Głębokość: 51 cm
Wysokość: 83 cm
Wymiary wewnętrzne: 30 x 28 cm (siedzisko); oparcie z zagłówkiem 46 - 72 cm
Regulacja: 4-stopniowa regulacja pochylenia oparcia do jazdy do przodu i taka sama do jazdy do tyłu Precyzyjna regulacja zagłówka do 26 cm wysokości, siedzisko obraca się o 360 stopni
Pasy bezpieczeństwa: 5-punktowe pasy bezpieczeństwa
Wkładka redukcyjna: Tak

Kod56235
Marka
CARETERO
Kolor
Zielony
Przeznaczony dla
Dla wszystkich
Motyw
Bez motywu
Możliwość ustawienia
Ustawialny
Rodzaj montażu
ISOFIX
Kolekce
CARETERO I- SIZE 40 - 150cm

Dostępne również w poniższych wersjach kolorystycznych

Pozostałe produkty z kolekcji CARETERO I- SIZE 40 - 150cm