O nas

Jego narodziny, zmienią całe życie. Jego przybycie rozjaśni każdy dzień. Kochasz go więcej niż swoje własne życie i chcesz dla niego jak najlepiej. Zostanie priorytetem numer jeden. Kiedy dziecko jest szczęśliwe, jesteś szczęśliwy też. Żeby dziecko miało uśmiech na twarzy, potrzebuje ciebie i twoją miłość. Jesteśmy tutaj, aby pomóc zapewnić resztę.

Na magazynie mamy ponad 170.000 sztuk towaru. Dzięki przestrzeni magazynowej o powierzchni 1500 m2, możemy prędko reagować na wszystkie potrzeby naszych klientów, i wszystkie zlecenia są traktowane w minimalnym terminie odbioru (98% zamówień są dostarczane w ciągu 24 godzin), co pozwala zaoszczędzić Wam czas i pieniądze, ponieważ na przybycie dziecka każdy rodzic przygotowywuje się i planuje, co wszystko powinien zakupić, zanim jego pieszczotka pojawi się.

Przyszła mama i tata przeglądają strony internetowe i szukają odpowiedniej odzieży i podstawowych rzeczy jak łóżeczko, fotelik samochodowy, wózek, akcesoria do mycia i wiele więcej. To wszystko i wiele innego, drodzy rodzice, mamy w naszym sklepie internetowym mimulo.pl. Niemowlaki spędzają pierwsze miesiące po porodzie snem lub odpoczynkiem, dlatego starajcie się zapewnić im jak najwięcej komfortu. Idealnym wyborem są wartościowe ubrania z bezpiecznych materii wolnych od szkodliwych barwników i substancji chemicznych, bawełna jest idealna. Nasza marka odzieży New Baby, Koala i Bobas fashion zostały przetestowane i otrzymały certyfikaty jakości i nadają się do skóry wrażliwej. Dbamy o to, by jakość była dostępna dla każdego.

Jak już wspomniano, pojawienie się dziecka w rodzinie jest wielkim szczęściem, mama i tata chcą zapewnić dziecku najwyższy komfort. Dlatego oczekują od akcesorii dla niemowląt wysoki poziom bezpieczeństwa. Nie trzeba wspominać, jak trudna jest pierwsza podróż z prawie urodzonym dzieckiem. Podczas podróży samochodem, jest niezbędne zabezpieczyć odpowiedni fotelik samochodowy, który zapewni bezpieczeństwo małej istotki, której oddaliśmy całe swoje serce, a jego bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Proponujemy Państwu nasze foteliki CARETERO wysokiej jakości po bardzo atrakcyjnych cenach. Od tej marki można kupić też na przykład kojce, łóżeczka turystyczne, krzesełka do karmienia lub leżaczki.

Podstawowym produktem dla niemowlęcia jest jego własne łóżeczko. Wybierając łóżeczko dla dziecka, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo, dobrą stabilność i musi być łatwe do utrzymania w czystości. Nieodłączną częścią łóżeczka jest pościel. Nawet tutaj trzeba pamiętać i starannie wybierać, w czym będą wasze dzieci zasypiać. Jesteśmy świadomi tego, że sen jest dla małych dzieci bardzo ważny, dlatego wybraliśmy tylko produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak bawełna. Naturalna bawełna nie powoduje otarć i podrażnień, ponieważ nie zawiera formaldehydu i innych elementów, które są szkodliwe dla małych dzieci. Proszę spojrzyć na nasze jakościowe meble New Baby lub Drewex i marki bielizny pościelowej Belisima.