42,36 zł
Dostępne Dostawa pojutrze

Opis produktu

Mata wodna sensoryczna zapewnia Twojemu dziecku nie tylko świetną zabawę, ale także efektywny trening. Maluch zmienia pozycję, by zaobserwować, jak w wodzie poruszają się kolorowe kształty. Dzięki temu ćwiczy utrzymywanie równowagi i poruszanie się. Matę z łatwością napełnisz powietrzem i wodą, a po skończonej zabawie opróżnisz ją i zwiniesz. Produkt ma jeszcze jedną zaletę możesz wykorzystać go, by ukoić ból brzuszka. Nalej do środka ciepłej wody i połóż maluszka na macie.

Koordynacja i motoryka
Dmuchana mata wodna to siłownia dla malucha! Swobodna zabawa na macie rozwija motorykę i koordynację ruchową. Dziecko trenuje mięśnie nóg, rąk, brzucha i pleców, doskonali umiejętność utrzymywania równowagi.

Ćwiczenie wyobraźni
Dzięki elementom interaktywnym mata wodna dla dzieci rozwija funkcje wzrokowo-przestrzenne i rozbudza kreatywność malucha. Dmuchana mata wodna może być łodzią, wyspą, plażą zabawę ogranicza tylko wyobraźnia dziecka i rodzica.

Rozwój przez zabawę
Oddziaływanie na zmysły malucha to jedna z podstawowych funkcji zabawy. Zadbaliśmy więc o wygląd maty wodnej. Żywe kolory i wyraźne kształty przyciągają uwagę oraz stymulują wzrok, a pływające zwierzątka rozwijają zmysł dotyku.

Wysoka jakość
Dmuchana mata wodna jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa, które nie zawiera żadnych toksycznych składników. Dzięki temu produkt jest wytrzymały, trwały i szczelny, a zabawa na nim bezpieczna dla Twojego dziecka.

Właściwości techniczne:
Materiał: tworzywo PVC
Waga: 20 g
Wymiar: 66x50 cm
Wiek dziecka: 3 m+
Wymiary opakowania: 15×14 cm

Kod54508
Marka
BABY ONO
Kolor
Multicolor
Przeznaczony dla
Dla wszystkich
Materiał
Plastik