Produkt niedostępny

Opis produktu

Dwustronny materac dziecięcy czeskiej marki New Baby wykonany jest z pianki z pamięcią Visco, pianki HR i pianki poliuretanowej T-1830 o zwiększonej wytrzymałości, dzięki czemu rdzeń materaca nie odkształca się nawet pod długotrwałym obciążeniem, a tym samym gwarantuje komfortowy sen. Każda strona materaca ma inną twardość i właściwości, dzięki czemu materac jest odpowiedni dla dzieci w różnym wieku. Pianka poliuretanowa T-1830 charakteryzuje się odpornością na odkształcenia spowodowane długotrwałym obciążeniem, zapewniając tym samym prawidłową pozycję kręgosłupa dziecka podczas snu.
Druga warstwa, wykonana z pianki z pamięcią VISCO, charakteryzuje się wysoką elastycznością punktową. Pianka mięknie w kontakcie z ciepłem ciała i elastycznie dopasowuje się do anatomii ludzkiego ciała. Dzięki tzw. efektowi wolnego powrotu równomiernie rozkłada nacisk materaca na ciało dziecka, co pozytywnie wpływa na krążenie krwi i poprawia jakość snu.
Przewagą zimnej pianki HR nad konwencjonalnymi piankami jest jej ogólna wyższa oddychalność i elastyczność. Doskonale absorbuje ciepło ciała, dzięki czemu powietrze może znacznie lepiej przenikać przez materac.

Główne zalety pianki poliuretanowej:
- sprężysta i odporna na odkształcenia spowodowane długotrwałym obciążeniem, dzięki czemu zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa podczas snu
- antyalergiczna, nie wchłania kurzu i zapobiega powstawaniu pleśni, grzybów i roztoczy

Główne zalety pianki VISCO:
- określana jako pianka leniwa, jest wrażliwa na ciężar i temperaturę ciała
- doskonale dopasowuje się do kształtu ludzkiego ciała i zmniejsza nacisk na jego powierzchnię.

Główne zalety pianki HR:
- wyższa oddychalność i elastyczność
- pochłania ciepło ciała, umożliwiając łatwiejszy przepływ powietrza przez materac
- dobrze pochłania ciepło ciała, umożliwiając znacznie lepszy przepływ powietrza przez materac
- pianka chłodzi latem i ogrzewa zimą
- ma bardziej stabilny kształt i jest bardziej odporna na rozciąganie.

Zdejmowany, pikowany pokrowiec z kaszmiru jest nie tylko przyjemny i miękki w dotyku, ale pełni także inne ważne funkcje, takie jak właściwości termoregulacyjne, które zapobiegają nadmiernemu poceniu się. Ma właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, jest wysoce higroskopijny i oddychający. Dzięki swoim właściwościom termoregulacyjnym przyjemnie chłodzi w cieplejsze dni, jednocześnie dodając uczucie ciepła w chłodniejsze dni.
Pokrowiec należy prać w temperaturze do 30°C przy użyciu łagodnych detergentów. Nie używaj chloru ani wybielaczy. Suszyć przez ociekanie w pozycji rozwieszonej. Nie prasować.

Wymiary: 120x60x12 cm
Waga: 3 kg
Skład materaca: pianka poliuretanowa T-1830 6 cm, pianka Visco 5015 2 cm, pianka HR 2 cm
Skład pokrowca: pikowany CASHMERE
Wyprodukowano w UE, spełnia ÖKO TEX Standard 100

Kod53066
Marka
NEW BABY
Kolor
Biały
Przeznaczony dla
Dla wszystkich
Wymiar
120x60 cm
Materiał
Bawełna
Skład
Visco/HR
Przeznaczenie
Do łóżeczka
Grubość
Pow. 10 cm
Linia produktów New Baby
Classy