465,44 zł
Dostępne Dostawa jutro

Opis produktu

Dwustronny materac dziecięcy marki New Baby wykonany jest z pianki z pamięcią Visco i pianki poliuretanowej T-1830 o zwiększonej wytrzymałości, dzięki czemu rdzeń materaca nie odkształca się nawet pod długotrwałym obciążeniem, a tym samym gwarantuje komfortowy sen. Każda strona materaca ma inną twardość i właściwości, dzięki czemu materac jest odpowiedni dla dzieci w różnym wieku. Pierwsza warstwa wykonana jest z pianki T-1830, która charakteryzuje się odpornością na odkształcenia spowodowane długotrwałym obciążeniem, zapewniając tym samym prawidłową pozycję kręgosłupa dziecka podczas snu.
Druga warstwa, wykonana z pianki z pamięcią VISCO, charakteryzuje się wysoką elastycznością punktową. Pianka mięknie w kontakcie z ciepłem ciała i elastycznie dopasowuje się do anatomii ludzkiego ciała. Dzięki tzw. efektowi wolnego powrotu materac równomiernie rozkłada nacisk materaca na ciało dziecka, co pozytywnie wpływa na krążenie krwi i poprawia jakość snu.
Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów z certyfikatem ÖKO TEX.

Główne zalety pianki poliuretanowej:
- sprężysta i odporna na odkształcenia spowodowane długotrwałym obciążeniem, dzięki czemu zapewnia prawidłową pozycję kręgosłupa podczas snu
- antyalergiczna, nie wchłania kurzu i zapobiega powstawaniu pleśni, grzybów i roztoczy

Główne zalety pianki z pamięcią VISCO:
- określana jako pianka leniwa, jest wrażliwa na ciężar i temperaturę ciała
- doskonale dopasowuje się do kształtu ludzkiego ciała i redukuje nacisk na jego powierzchnię

Zdejmowany pikowany pokrowiec z kaszmiru jest nie tylko przyjemny i miękki w dotyku, ale ma również inne ważne funkcje, takie jak właściwości termoregulacyjne, które zapobiegają nadmiernemu poceniu się. Ma właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, jest wysoce higroskopijny i oddychający. Dzięki właściwościom termoregulacyjnym przyjemnie chłodzi w cieplejsze dni, a w chłodniejsze zapewnia uczucie ciepła.
Pokrowiec należy prać w temperaturze do 30°C przy użyciu łagodnych detergentów. Nie używaj chloru ani wybielaczy. Suszyć przez ociekanie w pozycji wiszącej. Nie prasować.

Wymiary: 160x80x12 cm
Waga: 3,8 kg
Skład materaca: pianka poliuretanowa T-1830 8 cm, pianka z pamięcią Visco 5015 2 cm
Skład pokrowca: pikowany CASHMERE
Wyprodukowano w UE, spełnia normę ÖKO TEX 100

Kod53068
Marka
NEW BABY
Kolor
Biały
Przeznaczony dla
Dla wszystkich
Wymiar
160x80 cm
Materiał
Bawełna
Skład
Visco
Przeznaczenie
Do łóżeczka
Grubość
Pow. 10 cm
Linia produktów New Baby
Classy