428,75 zł (612,50 zł)
Dostępne Dostawa pojutrze

Opis produktu

Securo to innowacyjny fotelik samochodowy zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i komforcie najmniejszych pasażerów. Fotelik przeznaczony jest dla dzieci o wzroście od 40 cm do 150 cm i zapewnia kompleksową ochronę oraz komfort podczas jazdy. Fotelik Securo spełnia najnowsze normy homologacyjne i-Size, dzięki czemu pasażerowie mogą mieć pewność, że podróżują zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Fotelik można zamontować w pojeździe za pomocą zaczepów ISOFIX i górnego paska mocującego lub zaczepów ISOFIX i pasów bezpieczeństwa. Fotelik posiada zintegrowany przycisk, który odpowiada za regulację pochylenia fotelika, a także obrót fotelika o 360 stopni, dzięki czemu można szybko i wygodnie zabezpieczyć dziecko przed podróżą. Fotelik samochodowy Securo jest dostosowany do potrzeb niemowląt od pierwszych miesięcy życia i towarzyszy im aż do momentu, gdy nie potrzebują już fotelika samochodowego. Wygodę i łatwość podróżowania zapewnia ergonomicznie zaprojektowana wkładka. Tapicerka siedziska wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny poliestrowej, która jest miękka w dotyku. Dzięki ośmiostopniowej regulacji zagłówka oraz zestawowi wkładek, fotelik można idealnie dopasować do wzrostu dziecka, zapewniając mu maksymalny komfort podczas podróży. Securo posiada także czterostopniową regulację pochylenia oparcia, zarówno w pozycji przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy, co pozwala na dostosowanie fotelika do indywidualnych preferencji i potrzeb dziecka podczas podróży. Kolejną cechą jest wzmocnienie Side Impact Protection (SIP), które zapewnia dodatkową ochronę w przypadku kolizji na drodze. Securo to nie tylko fotelik samochodowy, ale także gwarancja spokojnej i komfortowej podróży dla najmniejszych pasażerów i ich rodziców.

Cechy:
- Przeznaczony dla dzieci o wzroście 40-150 cm.
- Spełnia rygorystyczną normę ECE R129 i-Size.
- Siedzisko obraca się o 360°
- Tyłem do kierunku jazdy (do 105 cm z ISOFIX i górnym pasem mocującym lub ISOFIX i pasem bezpieczeństwa pojazdu) lub przodem do kierunku jazdy (od 76 do 105 cm z ISOFIX + górnym pasem mocującym, do 100 do 140 cm z ISOFIX + pasem bezpieczeństwa pojazdu).
- Czterostopniowa regulacja oparcia
- Precyzyjna regulacja zagłówka do 24 cm
- Wyjmowana wkładka redukcyjna dla niemowląt
- Pięciopunktowy pas bezpieczeństwa z wygodną regulacją długości
- Trwała konstrukcja wykonana z wysokiej jakości materiałów
- Nowoczesny design łączący estetykę z funkcjonalnością
- Wygodna tapicerka z tkaniny poliestrowej

Specyfikacja:
- ISOFIX: tak
- Obrotowy: tak
- I-SIZE: tak
- Waga: 13 kg
- Norma: ECE R129/02
-Wymiary:
- Szerokość: 43 cm
-Głębokość: 52 cm
- Wysokość: 61 - 77 cm
- Wymiary wewnętrzne: 30 x 28 cm (siedzisko); oparcie z zagłówkiem 47 - 69 cm
- Regulacja: 4-stopniowa regulacja pochylenia oparcia do przodu i taka sama do tyłu Precyzyjna regulacja zagłówka do 24 cm, siedzisko obraca się o 360 stopni
- Pasy bezpieczeństwa: 5-punktowe pasy bezpieczeństwa
- Wkładka redukcyjna: Tak

Kod55897
Marka
CARETERO
Kolor
Niebieski
Przeznaczony dla
Dla chłopców
Motyw
Bez motywu
Możliwość ustawienia
Ustawialny
Rodzaj montażu
ISOFIX
Kolekce
CARETERO I- SIZE 40 - 150cm

Dostępne również w poniższych wersjach kolorystycznych

Pozostałe produkty z kolekcji CARETERO I- SIZE 40 - 150cm