9 powodów, dla których warto kupować właśnie u nas

BEZPŁATNA wymiana towaru

Zamówiłeś towar w naszym e-shopie i po rozpakowaniu paczki stwierdziłeś, że towar nie spełnia Twoich oczekiwań? Wtedy w terminie do 30 dni od chwili, w której odebrałeś przesyłkę, możesz go zwrócić i wymienić na inny towar. Rozumiemy, że nie zawsze uda się wybrać właściwy rozmiar odzieży, kolor albo trzeba wymienić podarunek, który Ci się do niczego nie przyda. Kupujcie bez problemów. Jak postępować przy wymianie towaru, dowiecie się TUTAJ.

30 dni na zwrot towaru

Oferujemy Wam możliwość zwrotu towaru po upływie 14 dni terminu ustawowego, nawet do 30 dni od daty odebrania towaru. Jak postępować, należy przeczytać w sekcji Warunki zakupu/Gwarancja.

Bezpłatny transport

Jeżeli złożyłeś u nas jakiekolwiek zamówienie, którego wartość przekracza 199 zł, to towar wyślemy ci całkowicie bezpłatnie.

Natychmiastowa wysyłka

Cały zamówiony przez Was towar, który mamy w magazynie, najczęściej wysyłamy zaraz w dniu jego zamówienia, najpóźniej jednak w następnym dniu roboczym (nie dotyczy zamówień utworzonych po godz. 10:00 i przyjętych w czasie weekendu albo w święto). Towar jest doręczany następnego dnia po wysyłce. Więcej informacji TUTAJ.

Prezent w przypadku uzasadnionej reklamacji

Z własnego doświadczenia wiemy, że wszystko się może zdarzyć, na przykład, że w towarze pojawi się wada (naprawialna lub nie), a Wy będziecie zmuszeni reklamować ten towar. Nie jest to coś przyjemnego ani dla Was, ani dla nas i dlatego zdecydowaliśmy się usatysfakcjonować Was tak, że do każdej uzasadnionej reklamacji, czyli uznanej przez nas reklamacji, dołączymy Wam niewielki prezent.

Co zrobić, jeżeli towar trzeba reklamować, można przeczytać TUTAJ.

Szeroka oferta o wysokiej jakości

U nas znajdziecie i kupicie chyba wszystko to, co może być potrzebne Waszemu maluszkowi. Niektórych towarów na pewno nie znajdziecie w żadnym innym sklepie internetowym!

Asortyment przejrzyście podzieliliśmy na kilka kategorii zgodnie z ich przeznaczeniem, ale możecie też wybierać konkretnych producentów. Do dyspozycji są różne możliwości filtrowania.

W magazynie mamy ponad 160 000 sztuk różnych produktów.

Doradztwo

Nie wiesz, który produkt wybrać? Nie szkodzi, chętnie Ci doradzimy! Możesz się z nami kontaktować na LiveChat, telefonicznie +48223070868 albo e-mailem info@mimulo.pl.

A jeżeli czegoś nie będziemy wiedzieć – co i nam się może zdarzyć – niezwłocznie ustalimy to dla Ciebie!

Tradycja i doświadczenie

Na rynku artykułów dla dzieci i niemowląt działamy już od roku 2005. Nasz zespół składa się z młodych, ale doświadczonych ludzi, którzy stale się dokształcają. Dlatego nasze produkty są starannie wybierane tak, aby spełniały wszystkie wymagania związane z jakością materiału, wykonaniem i brakiem przeciwwskazań zdrowotnych.

Oferty promocyjne

Warto obserwować nasz e-shop. Systematycznie przygotowujemy dla Was promocyjne oferty towarów po atrakcyjnych cenach.