New Baby logo
Nowość
61,56 zł
Dostępne Dostawa pojutrze

Opis produktu

Zanurz swoje dziecko w świecie czułości i zabawy z naszą piękną pluszową zabawką z dźwiękiem Lama z kolekcji Lama Toys marki New Baby. Ta wyjątkowa zabawka wykonana jest z miękkiego pluszu, oferując nie tylko przyjemny dotyk, ale także bezpieczną i przytulną przyjaźń dla Twojego dziecka. Wyposażona w klips do chwytania, ta zabawka zapewnia łatwe przymocowanie do wózka, fotelika samochodowego czy łóżeczka, zapewniając rozrywkę w dowolnym miejscu.

Melodia urządzenia wzbudza zainteresowanie dziecka i pomaga mu się uspokoić, tworząc spokojną atmosferę wokół. Idealna dla niemowląt. Zabawka stymuluje rozwój percepcji sensorycznej poprzez różnorodne tekstury i dźwięki. Elementy zabawki, takie jak miękka pluszowa powierzchnia i różnorodne detale, pobudzają wyobraźnię dziecka, zachęcając je do eksploracji i interakcji.

Ta urocza zabawka jest odpowiednia dla niemowląt od pierwszych dni życia, stanowiąc niezastąpiony towarzysz malucha w jego pierwszych przygodach. Odkryj magię wspólnych chwil i rozwijaj z nami percepcję sensoryczną Twojego dziecka dzięki pluszowej zabawce Lamy z kolekcji Lama Toys marki New Baby.

Produkty marki New Baby posiadaja certyfikaty i są zgodne z normami europejskimi.

Kod53900
Marka
NEW BABY
Kolor
Multicolor
Przeznaczony dla
Dla wszystkich
Materiał
Plusz
Kolekce
New Baby Lama Toys
Linia produktów New Baby
Trendy

Dostępne również w poniższych wersjach kolorystycznych

Pozostałe produkty z kolekcji New Baby Lama Toys